Bitcoin oferuje więcej mówi londyńska restauracja

Tahini’s, restauracja na Bliskim Wschodzie, która działa w Kanadzie, przekształciła całą swoją rezerwę gotówkową w Bitcoin. Firma twierdzi, że Bitcoin Up oferuje więcej i znacznie lepszą alternatywę dla oszczędności gotówkowych.

Restauracja zamieściła to ogłoszenie na Twitterze mówiąc, że Bitcoin oferuje więcej i cała jego gotówka została zamieniona na Bitcoin. Rozpoczęcie działalności w Londynie, kanadyjskim mieście w południowo-zachodniej części Ontario. Łańcuch Tahini’s działa w czterech lokalizacjach z trzema innymi ustawić do otwarcia w Ontario.
Obserwując globalną blokadę w marcu i jej wpływ na ich działalność, restauracja wyjaśnia, że biznes był dla nich trudny, a ludzie bali się wychodzić na posiłki. Firma wyjaśniła dalej, że czasy były ciężkie i musieli zwolnić wielu swoich pracowników, gdy chcieli rozszerzyć działalność.

RelatedPosts
Inwestowanie w Bitcoin przed kryzysem w banku – Robert Kiyosaki
Cena Bitcoinów zbliża się do $11500, co dalej?
Bitcoin Price widzi byki do $11880, co dalej?
Szanse, że cena Bitcoin’a spadnie w tym roku do $17,000 bardzo nisko – Analityk

Ich plany ekspansji napotkały na przeszkodę, którą firma tłumaczyła, że rządowe programy pomocowe w Kanadzie bardzo utrudniają im sprowadzenie partnerów (pracowników), ponieważ zarabiają oni więcej pieniędzy, zostając w domu i nie pracując.

Wyjaśnili, że w mgnieniu oka przeszli od kryzysu gospodarczego do każdego, kto ma dużo pieniędzy, mówiąc, że dochody wzrosły, a biznes znów zaczął się rozwijać.

Budząc się do rzeczywistości, Bitcoin oferuje więcej!

To właśnie w tym momencie firma zaczęła się budzić do rzeczywistości czasu i zobaczyć, jak Bitcoin oferuje więcej mówiąc, że to było dla nas oczywiste, że pieniądze nie mają tego samego odwołania. Że w końcu, przy całej nadwyżce gotówki krążącej w gospodarce, fiat byłby bezwartościowy, wyjaśniając swoją atrakcyjność dla Bitcoin.

Jeden z właścicieli restauracji powiedział, co doprowadziło go do stania się entuzjastą Bitcoinów po tym, jak w przeszłości natknął się na krypty, a jego ikona Warren Buffet nazywając ją trutką na szczury nie zwracał na nią uwagi.

Zaczął się jednak zastanawiać, kiedy przeczytał artykuł „The Number Zero and Bitcoin“ autorstwa prezesa Parallax Digital Roberta Breedlove. Następnie spędził kolejne kilka miesięcy gromadząc Bitcoin na swoim osobistym koncie.

Bitcoin, prawdziwa technologia oszczędzania
Następnie kupił jeszcze więcej Bitcoinów po przeczytaniu The Bitcoin Standard autorstwa Saifedeana Ammousa, The Price of Tomorrow autorstwa Jeffa Bootha oraz artykułów z Planu B. Powiedział, że kupił więcej po wysłuchaniu kilku osób z niszy Bitcoinów, takich jak Trace Mayer, Peter McCormack i Anthony Pompliano.

Jego zdaniem, Bitcoin jest prawdziwą darmową technologią oszczędnościową, która przechowuje bogactwo w czasie i przestrzeni.

Następnie wyjaśnia, że firma zdecydowała się na przechowywanie wszystkich naszych nadwyżek gotówki w Bitcoin, ponieważ stanowi ona znacznie lepszą alternatywę dla oszczędzania gotówki.

Firma powiedziała dalej, że będzie to robić w nadchodzących latach, a może i na zawsze, jeśli nie będą mieli zapotrzebowania na fiata.